Eva Klárová

Parta úžasných lidí co opravdu umí, pokud kvalitní hudba k tanci a poslechu, tak za mě roky prověřená kvalita Aquarius.

Eva Klárová

Michal Gulyáš

Kapelu Aquarius znám už několik let. Poznal jsem je na letních akcích s fotbalovým klubem Arabela, kde v rámci kulturního bloku vystupovala. Za mě jsou to velcí profíci a jejich hudebně-žánrový rozptyl je skutečně široký. Byl jsem moc rád když zahráli, na svatbě mého syna. Petr je skvělý hudebník a se svou ženou Daškou, skvělou zpěvačkou, se k sobě báječně hodí!

Michal Gulyáš

Daniela Stejskalová

Členové kapely jsou příjemní a velmi ochotní. Zpívají klasické hity i moderní písničky. Výběr písniček perfektní. Byli jsme s nimi moc spokojení a určitě doporučujeme i ostatním!

Daniela Stejskalová

Vaněk

AQUARIUS to je skvělý večer plný tance, hudby a úžasné zábavy. Báječní lidé, kteří tuto kapelu dělají tím, čím je. Večer ve společnosti Aquariusu je dlouho nezapomenutelný a víc než dobře užitý.

Vaňek

Karel Švec

Super kapela, vřele doporučuji!

Karel Švec

Razima

Aquarius je za nás úžasná kapela vždy zahraje super, pobaví, roztančí i ty kteří netančí sprostě TOP!

Razima

Kyklop z Maxim Turbulence

Super kapela znám už 30 let a několikrát na společné akci.

Kyklop skupina Maxíci

Od Schimitzerů

Aquarius je skupina, která si zaslouží pozornost každého roztančit a také pobavit všechny generace. Zpěvačka Dáša, má výrazný hlas a vystoupení jsou energická a poutavá. Ostatní členové kapely se také nenechají zahanbit. Chcete-li si, užít zábavu a tanec , tak určitě se skupinou Aquarius.

Od Schimitzerů

SK Viktorie Ledvice

SK Viktorie Ledvice spolupracuje s osvědčenou hudební skupinou Aquarius dlouhodobě na různých společenských akcích. Spolehlivá skupina s pestrým repertoárem prostě dobře baví lidi. Dík za spolupráci.

SK Viktorie Ledvice

Petra Peterová

Kapela Aquarius je mou srdeční záležitostí, v životě mě hodně naučila a já od ní dodnes čerpám, protože jestli existuje kapela, která se na pódiu dokáže rozdat do svého posledního dechu, pak je to právě Aquarius. Kapela s velkým srdcem. Děkuji vám a je mi ctí, že jsem mohla být několik let vaší součástí. Vždy mi budete vzorem…

Petra Peterová